Modern, yeni nesil anaokulu uygulaması

İdare, öğretmen ve veliyi modern bir platformda nasıl buluşturduğumuzu lütfen izleyin

Hakkında

Anaokulları ve kreşlerin bütün ihtiyaçları düşünülerek Anaokulları ile birlikte tasarlandı.

Anaokulunuzun ihtiyacı olan bütün yazılım ihtiyaçlarını karşılar.

Toplu ve bireysel mesaj atabilir, Anlık duyurular yapabilir, Öğrencilerin günlük karnelerini gönderebilir, Fotoğraf paylaşabilir, Etkinliklerinizi canlı yayın olarak velilere izletebilirsiniz.

Kurumunuzun muhasebesini kayıt altında tutabilir, ve daha birçok sizler için özenle tasarlanan özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Özellikleri

İdareciler için en iyisi

Kurumunuzla ilgili bütün işleri kolaylaştıracak imkanlara sahip..

Gerçek zamanlı bir mesajlaşma programı içerir. Bütün velilere, istediğiniz bir sınıfın velilerine ya da herhangi bir veliye mesaj atabilirsiniz. Bu ile okulunuzun yemek listesini paylaşabilirsiniz. Bu uygulama okulunuza harika bir sosyal ağ hizmeti sunar. Sosyal ağda öğrencilerin fotoğraf ve videolarını paylaşabilir ayrıca canlı yayın yapabilirsiniz. Uygulamamız gizlilik prensibi üst düzeyde tasarlanmıştır. Paylaşımlarınız tüm öğrencilere, sadece belirlediğiniz bir sınıfa ya da, herhangi bir öğrenciye yönelik yapılabilir.

Bu uygulama ile duyurularınızı yayınlayabilir, velilerinize word, excel, pdf uzantılı tüm dosyalarınızı gönderebilir, isterseniz anket yapabilirsiniz. Öğrencilerin gün içerisindeki uyku, yemek, moral düzeyi, ilaç durumu gibi bilgilerin kolay bir şekilde girilmesini sağlar. Sizi zaman kaybından ve kağıt masrafından kurtarır. Bu uygulama size muhasebe bilgilerini sade bir arayüzde kontrol etmenize olanak sağlayan araçlar içerir.

Öğretmenler için en iyisi

Çünkü bu uygulama, öğretmenlerin tüm işlerinde her zaman yanında...

Öğretmenlerinizin, öğrencilerinize daha fazla vakit ayırmasını sağlar. Öğretmenlerinizin defter doldurmasına ayıracağı zaman yerine öğrencileri ile daha etkili bir şekilde değerlendirme imkanı sunar. Telefon trafiğinin azaltılması sonucunda zaman verimliliğini arttırır.
Bu uygulama, Değerler eğitimine katkı yapacak şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilere olumlu davranışlar kazandırılması için harika bir ödül mekanizması içermektedir.
Öğretmenlere sosyal etkinliklere ait video ve fotoğrafları hızlı ve pratik bir şekilde ailelere ulaştırıp aile memnuniyetini arttıracak araçlar sunar (Bu araçlar yönetim onayına tabidir).
Öğretmenlere duyuru yapma, dosya paylaşımı yapma veya herhangi bir etkinliğe katılmak isteyecek velileri öğrenmek için anket yapabilme gibi araçlar sunar.

Veliler için en iyisi

Çünkü bu uygulama ile veliler çocuklarının her anından haberdar.

Bu uygulama, velilere çocuklarının fotoğraf ve videolarını görebilecekleri sosyal ağ desteği sunar. Buradan yaptığınız özel etkinlikleri canlı olarak bile izleyebilirler.
Bu uygulama, branş ve sınıf öğretmenleriyle farklı bir mesajlaşma programına ihtiyaç duymadan iletişim olanağı sağlar. Veli, öğretmen tarafından doldurulan gün sonu değerlendirmeler ile çocuğunun beslenmesi, uykusu, ilaç ve duygu durumu hakkında bilgi sahibi olur.
Bu uygulama ile çocuğunun hangi gün ne yemek yiyeceğini bilir.

Kendi Markanız

Uygulamalarınızda Bu uygulamanın markası ya da reklamları görüntülenmez.

Özel Müşteri Temsilcisi

zel müşteri temsilcinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Android ve iOS Uygulama Yayını

Uygulamalarınızın Apple Store ve Play Store yayınlarını kendi hesabınız altından yaparak, sizi zahmetli bir süreçten kurtarabiliriz.

Platform Eğitimi

Bu özel eğitim sayesinde Edukid'i daha etkili kullanacaksınız.

Videomuzu İzleyin

Sık Sorulan Sorular

1) Uygulamanın ana sayfasından velilerinize duyuru yapabilirsiniz.
2) Anasayfadan velilerinize okul bülteni vb dosyalarınızı gönderebilirsiniz. Veliler bu dosyaları indirmeden inceleyebilir dilerlerse telefonlarına indirebilir.
3) Anasayfadan gezi vb faaliyetleriniz için izin taleb edebilirsiniz.
Bu sayfanın diğer özellikleri için tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Uygulamamızın fotoğraf paylaşım bölümü gelişmiş bir sosyal ağ gibi çalışmaktadır. Fotoğraflar kısmına dilediğiniz kadar fotoğraf yükleyebilmektesiniz. Fotoğraflar velilere anında ulaşmakta ve dilerlerse bu fotoğrafları indirebilmektedir. Veliler videoları ve canlı yayınları uygulamamız üzerinden izlemektedir. Velilerinize istediğiniz zaman yüksek kalitede canlı yayın yapabilirsiniz. Fotoğraf ve video paylaşımları ile ilgili Gizlilik ve Güvenlik soruları için Gizlilik kısmındaki soruları okuyunuz.

Web arayüzümüz üzerinden velilerinize ödeme planı oluşturabilirsiniz. Ayrıca kırtasiye ve gezi ücreti gibi sonradan istediğiniz kadar borçlandırma yapabilirsiniz. Ayrıca veliler bütün borçlarını ve ödemelerini mobil uygulamamız üzerinden takip edebilmektedir. Uygulamamızda muhasebe ile ilgili gelişmiş raporlandırma ve geçmişe yönelik alacaklar için velilere anlık bildirim atma vb özellikler bulunmaktadır.

Velilere göndermek istediğiniz günlük karne şablonunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Her sınıfa ve yaş grubuna özel karne oluşturabilirsiniz. Öğretmenler oluşturulan bu şablon üzerinden sadece birkaç tıklamayla velilere günlük karneyi yollayabilmektedir. Karneleri kurumlar diledikleri gibi özelleştirebilmektedir.

Bu uygulama, öğrencilere olumlu davranışlar kazandırılması için harika bir ödül mekanizması içermektedir. Herhangi bir sınıfın öğrencileri için kazandırılması gereken davranış kaydedilir. Öğrenciler bu davranışları yaptıkça ödüllendirilir. Davranışlar evde ya da okulda ödüllendirilecek şekilde ayarlanabilir. Veliler öğrencisinin kazandığı ödülleri takip edebilir.

Bize Ulaşın

Telefon

0(362)459 00 79

Adres

Büyük Oyumca Mah. Toplu Konut Bul. 185/69 Atakum/SAMSUN